Sosiální sítě - linky :

Jak probíhá piercing

Zaměřuji se na veškeré klasické typy piercingu, ale jsem schopen se přizpůsobit speciálním požadavkům. Přeci jenom jsme každý trochu jiný a i naše ozdoba je toho výrazem.

Piercingy aplikuji v příjemném a čistém prostředí tetovacího salonu Phoenix.

Rizika zákroku

Piercing prochází tzv. kožní membránou, která chrání naše tělo, tedy to co je uvnitř, před nebezpečím z našeho okolí – infekcemi, mikroorganizmy, bakteriemi apod.

Porušením této ochrany vzniká určité riziko - nejčastěni je to zanícení vpichu.

U osob s alergií na kovy (nikl apod.) může dojít navíc k obtížnému hojení. Je třeba toto předem oznámit a použije se titanový nebo plastový šperk.

Piercing není vhodný pro osoby s prodělávající infekční onemocnění (chřipka, angína), s onemocněním kůže v místě piercingu, závažným onemocněním srdce a zhoršenou srážlivostí krve.


Nejdůležitější informace


- Používám jednorázové infuzní kanyly (jehly) pro propíchnutí kůže. Po použití se likvidují v souladu se zákonnými předpisy.


- Šperky kupuji od prověřených dodavatelů - painfulpleasures.com (USA), sperky4u.eu (ČR) . Tyjsou před použitím sterilizovány v benešovské nemocnici.


- Zákazník dostává k piercingu veškeré informace o péči během hojení. Více pak najdete v sekci "Péče o piercing'".

- Každý navíc před zákrokem podepisuje "Informovaný souhlas" - poučení o rizicích zákroku apod. .


- Celá návštěva studia zpravidla netrvá déle než 30 minut. Pokud máte jasno o šperku a zavolejte mi nebo napište ideálně týden předem (nebo alespoň 2 dny :). V tom případě jsem většinou schopen připravit Vámi požadovaný šperk. Jestliže si nejste šperkem jisti, stejně volejte a pište a společně to vymyslíme.

- Pro Ty co spěchají to umím i rychleji. Volejte a třeba budete mít kliku a půjde to :) !

- Nově máte možnost si šperk koupit v našem eshopu. Pokud budete chtít jiný šperk, neváhejte mne kontaktovat. Pomohu Vám s výběrem, abyste neutratili peníze za nevhodný šperk. Ukážu Vám výběr šperků skladem, katalog nebo vybereme šperk od dodavatele na internetu.
- Vždy je třeba se předem objednat telefonicky nebo mailem.
- U osob mladších 18 let vyžaduji písemný souhlas podepsaný rodiči, a to před výkonem. Předlohu písemného souhlasu pro vyplnění si můžete stáhnout zde.
Pokud nenajdete co hledáte, nezoufejte a zeptejte se !